LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

Zmiana koła

POMOC Drogowa W Szczecinie

Z pozoru błaha czynność, a jednak niezwykle trudna – taka właśnie jest wymiana koła w samochodzie. Choć wydawać może się, że każdy ma szansę poradzić sobie z tym zadaniem nie zawsze tak jest w rzeczywistości. Brak zapasowego koła, problemy z samodzielnym wykonaniem czynności, a także brak wiedzy i doświadczenia – to wszystko sprawia, że nieoceniona okazuje się być pomoc ze strony firmy oferującej lawety w Szczecinie. Nasza firma zatrudnia bowiem samych specjalistów, dla których wymiana koła jest zadaniem bezproblemowym. Stąd też jeżeli napotkacie Państwo na taki problem możecie pozbyć się go szybko wybierając telefon po lawetę, do naszej firmy w Szczecinie.

 

Wymiana kół na drodze

 

Różne czynniki mogą stać się przyczyną uszkodzenia kół w samochodzie. Niewielka kolizja, najechanie na ostre i twarde przedmioty znajdujące się na drodze, a także wiele innych powodują, że dalsza jazda autem jest po prostu niemożliwa.

skontaktuj się »

Zagraża to bezpieczeństwu własnemu i innych, a nierzadko jest po prostu niemożliwe pod względem technicznym. Stąd też sprawna wymiana uszkodzonego koła jest niezwykle ważna. Nasze usługi lawetą w Szczecinie dostępne 24h na dobę to oferta poparta sporym doświadczeniem, dlatego na miejsce zdarzenia wysyłamy jedynie wykwalifikowanych pracowników. 

 

 

Pomoc całą dobę - laweta całodobowo w Szczecinie i okolicach

 

 

Dodatkowo nie ma dla nas znaczenia, gdzie dokładnie zdarzyła się taka sytuacja. Wykonamy wymianę kół zarówno przy Państwa domu jak też na środku drogi. Nierzadko zdarza się bowiem, że koło zostaje uszkodzone właśnie w czasie jazdy. Dla nas to jednak nie problem. Nawet w takich okolicznościach możemy skutecznie usunąć usterkę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 5

auto pomoc 24/h w dobrej cenie

Pęknięcie opony czy inne uszkodzenia koła w samochodzie mogą być bardzo uciążliwe. Wtedy to samochód nie może ruszyć dalej, a kierowca jest w patowej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że często ważny jest czas jak i sprawne działanie, dlatego zawsze na miejsce wysyłamy specjalistę, który w kilka minut potrafi rozprawić się z całym problemem. Nasza usługa lawetą w Szczecinie to opcja całodobowa – działamy bez przerwy przez 24 godziny, dlatego bez względu na porę dnia oferujemy pomoc w wymianie kół.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY