LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W SZCZECINIE i okolicach

Samochody, a także inne pojazdy mogą ulegać czasem pewnym awariom i uszkodzeniom. Niektóre z nich mogą wynikać z wypadków, ale często przydarzyć mogą się po prostu – bez żadnego uprzedzenia. Takie nagłe kłopoty z autem mogą być bardzo trudne, a czasem nawet niebezpieczne. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy samochód staje nagle na środku drogi i nie chce ruszyć dalej. W takich sytuacjach najlepiej jest zadzwonić do lawety w Szczecinie, czyli firmy o dużym doświadczeniu i odpowiednim wyposażeniu technicznym. Wśród naszych usług znaleźć można właśnie wykonywanie drobnych napraw na drodze, dlatego też jeżeli napotkacie Państwo na drodze pewien problem polecamy wybrać telefon do naszej firmy oferującej usługi lawetą w Szczecinie.

 

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;

skontaktuj się »

Jakie naprawy wykonujemy?

 

Usługa drobnych napraw na drodze, która skierowana jest do wszystkich kierowców, którzy doświadczą tego typu problemów to tak naprawdę szereg czynności mających na celu usunięcie różnych przyczyn awarii. W zależności od stopnia problemu i jego rodzaju specjalista, który przyjeżdża na miejsce zdarzenia może całkowicie lub chociaż częściowo usunąć uszkodzenia. 

 

 

lawety 24h ze Szczecina Pomoc z naszej strony

 

 

Przykładem może być pęknięta opona, a także wiele innych awarii. Tak naprawdę jednym z najważniejszych kroków jest właściwa diagnoza problemu, dlatego też w swojej firmie zatrudniamy samych specjalistów i wykwalifikowanych fachowców. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju napraw na miejscu zdarzenia co daje klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
6 + 1

skontaktuj się z nami już teraz!

Kiedy możemy wykonać naprawę?

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że awarie samochodowe mogą przydarzyć się zupełnie niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Stąd też oferujemy swoją pomoc przez okrągłą dobę. Nasza laweta dostępna w Szczecinie 24h przez cały ten czas jest otwarta na niesienie pomocy zarówno w Poznaniu jak i jego okolicach. Dojazd na miejsce zdarzenia zajmuje nam zazwyczaj kilkanaście minut choć oczywiście jest to zależne od wielu czynników. Dla nas liczy się bezpieczeństwo i zadowolenie klientów, dlatego świadcząc usługi lawetą całodobowo na terenie Szczecina dodatkowo oferujmy wykonywanie niewielkich napraw na miejscu zdarzenia – bez względu czy jest to na środku drogi, w centrum miasta czy poza nim.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY