LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

Atrakcyjne ceny i dużo korzyści

Doświadczenie i solidne nastawienie

 

Troszcząc się o bezpieczeństwo na szczecińskich drogach – dbamy o kierowców, którzy zostają na trasie dotknięci przez różne losowe sytuacje. Czasem jest to niewielka usterka, a czasem kolizja wymagająca holowania. Bez względu na to, w jak bardzo jest się kłopotliwej, drogowej sytuacji – warto pamiętać, że nasza doświadczona i profesjonalna firma działa na terenie Szczecina i okolic, by pomóc w takich sytuacjach.

 

Mogą Państwo do nas zadzwonić zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba:

 

  • naprawienia usterki w samochodzie
  • awaryjnego otwierania pojazdu
  • usługi lawetą/holowania
  • dowozu paliwa
  • wymianę opony

skontaktuj się »

Jeśli znajdą się Państwo w jednej z tych sytuacji, warto jest mieć pod ręką numer telefonu do nas. Odbierzemy bez wahania, wyślemy bezzwłocznie na miejsce zdarzenia naszych specjalistów uzbrojonych w odpowiednie pojazdy, sprzęt, a przede wszystkim wiedzę, która pomoże uporać się z zaistniałą sytuacją najszybciej jak to możliwe i w możliwie najbardziej dogodnych dla Państwa warunkach.

 

 

Problem na trasie? Jesteśmy do usług! Jesteśmy do usług!

 

 

Dużym atutem naszej firmy transportowej i świadczącej usługi pomocy drogowej jest bogata flota pojazdów, jaką posiadamy. To dzięki nim mamy pewność, iż jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą sytuacją w miejsce której zostaniemy wysłani.

 

Poza tym nasza firma transportowa świadcząca usługi w Szczecinie to:

 

  • absolutny profesjonalizm
  • przystępne ceny
  • bogata oferta
  • szybkość działania

 

Warto mieć zapisany do nas numer zawsze wtedy, gdy wybierają się Państwo do Szczecina bądź w te okolice. Mamy nadzieję, że nasze usługi nie będą potrzebne – ale posiadanie pod ręką takiego sprawdzonego kontaktu da Państwu większą pewność i bezpieczeństwo jazdy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 7

Tanie holowanie oraz cała gama innych usług dla kierowców laweta ze Szczecina

Nie przedłużając i dziękując za poświęconą nam uwagę pragniemy zachęcić do zagłębienia się w szczegóły naszej oferty. Warto też pamiętać, że jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, wątpliwości czy wszelkie inne powody ku skontaktowaniu się z nami – zapraszamy! Jesteśmy do dyspozycji, bo chcemy dać Państwu pewność, iż zawsze wtedy gdy pomoc drogowa będzie potrzebna w Szczecinie – najlepiej zadzwonić do nas, po nas.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY