LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Auto zepsuło się na środku drogi – czy mogę liczyć na szybką pomoc?

W przypadku, gdy Twój samochód zepsuł się w czasie jazdy polecamy skorzystanie z naszej pomocy. Po zgłoszeniu przez Ciebie usterki wysyłamy na miejsce eksperta, który stara się zawsze dojechać w jak najkrótszym czasie. Wyposażony jest on w specjalistyczne narzędzia, dlatego drobne naprawy trwają zazwyczaj kilkanaście minut.

Samochód nie chce odpalić – czy to akumulator?

Jeśli Twoje auto nie chce odpalić bardzo możliwe, że odpowiada za to rozładowany akumulator. Powinieneś zatem jak najszybciej go doładować, ale jako że do tego potrzeba nieco wprawy najlepiej, gdy zadzwonisz po jednego z naszych fachowców. Już po kilkunastu minut od zgłoszenia dotrze on na miejsce, gdzie szybko i sprawnie doprowadzi Twoje auto do porządku.

Jakie są stawki za drobne naprawy na miejscu?

W zależności od koniecznych do wykonania czynności koszt naprawy może być zróżnicowany. Najmniej zapłacisz, gdy usterka jest naprawdę niewielka i trwa zaledwie kilka minut. W przypadku poważniejszych problemów koszt nieco wzrośnie natomiast największy będzie, gdy konieczne okaże się odholowanie samochodu do warsztatu.

Ile czasu będę czekać po zgłoszeniu awarii samochodu?

Nasi pracownicy zawsze starają się dojechać pod wskazany przez klienta adres w najkrótszym możliwym czasie. Na dokładny czas dojazdu wpływają różne czynniki takie jak odległość, godzina czy też natężenie ruchu na drodze. Przeciętnie jednak zajmuje nam to nie więcej niż pół godziny. W zależności od lokalizacji może to być nieco mniej lub więcej.

Zabrakło mi paliwa, a stacja jest daleko – co dalej?

Jeżeli w Twoim baku jest pusto lub zauważyłeś, że wlałeś złe paliwo chętnie pomożemy ci opanować całą sytuację. Wystarczy jeden telefon do naszego biura, a pod wskazany przez Ciebie adres wyślemy pracownika, który dostarczy Ci określony rodzaj paliwa. Dodatkowo może on pomóc uzupełnić paliwo w baku oraz odpalić samochód.

Chcę sprowadzić samochód z Niemiec – jakie mam rozwiązania?

Od lat zajmujemy się profesjonalnie przewożeniem samochodów na terenie kraju i za granicą. Stąd też możesz zgłosić chęć przetransportowania pojazdu z konkretnego miejsca na terenie Niemiec po wskazany adres w Polsce, a nasza ekipa zajmie się zrealizowaniem całego zadania. Wystarczy, że zadzwonisz lub przyjedziesz osobiście, a poznasz wszelkie szczegóły współpracy.

Co jeśli miałem wypadek w środku nocy?

Wypadki drogowe zdarzyć mogą się przez całą dobę, dlatego nasza firma pracuje bez przerwy zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Bez względu na godzinę możecie Państwo zgłaszać się do nas po pomoc, gdyż przez okrągłą dobę nasza ekipa profesjonalistów jest gotowa do ruszenia na miejsce zdarzenia. Nasz telefon jest zatem czynny przez całą noc.

Ile zapłacę za holowanie auta?

Koszt odholowania samochodu z danego miejsca zależny jest od kilku czynników. Przede wszystkim istotne jest położenie takiego miejsca i jego odległość od naszej firmy. Dodatkowo duże znaczenie ma także cel, do którego mamy odholować auto. W oparciu o odległość czy też rodzaj i wielkość auta możemy wyliczyć ostateczną cenę za taką usługę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 8

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY