LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

Holowanie samochodów

Holujemy wszystkie samochody

Niestety, ale każdego dnia dochodzi do różnych kolizji drogowych, które mogą okazać się w skutkach mniej lub bardziej poważne. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodów i innych pojazdów nasza firma oferuje swoją pomoc każdemu kierowcy, który brał udział w wypadku. W takich chwilach zazwyczaj niezbędne jest sprawne odholowanie auta z miejsca zdarzenia do konkretnego warsztatu. Mieszkańcy Poznania i jego okolic mogą być spokojni, gdyż nad wykonywaniem takich zadań czuwa profesjonalna laweta w Szczecinie. Firma nasza poszczycić może się dużym doświadczeniem i stażem, dlatego usługę holowania aut wykonujemy sprawnie i skutecznie.

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

 

skontaktuj się »

Holowanie pojazdów – jak wygląda ta usługa?

 

Usługę holowania aut kierujemy do wszystkich zainteresowanych klientów, którzy znaleźli się w sytuacji, gdy auto nie nadaje się do dalszej jazdy. Nasza usługa lawetą dostępna 24h w Szczecinie i okolicach to firma posiadająca odpowiedni do wykonania takiego zadania sprzęt jak też całe wyposażenie, dlatego hol samochodu jest bezpieczny i zgodny z zasadami. Po zgłoszeniu przez klienta chęci skorzystania z usługi na miejsce wysyłamy ekipę, która sprawnie zajmuje się wykonaniem niezbędnych czynności. Co ważne umożliwiamy naszym klientom odholowanie auta do dowolnego miejsca, dlatego też może to być na przykład nasz własny warsztat lub wybrany zakład mechaniczny.

 

 

Holowanie przez całą dobę laweta w Szczecinie całodobowo

 

 

Tak naprawdę, aby wybrać telefon do lawet ze Szczecina nie musicie być wcale uczestnikami poważnego wypadku drogowego. Nasza firma zajmuje się bowiem holowaniem zarówno uszkodzonych w wyniku kolizji aut jak też tych, które po prostu odmówiły posłuszeństwa. Nierzadko zdarza się bowiem, że samochód ulega nagle awarii, a dalsza trasa jest niemożliwa lub zbyt niebezpieczna. Stąd też proponujemy w takich chwilach skorzystanie z opcji odholowania samochodu do wybranego warsztatu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 3

Holujemy wszystkie samochody

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wypadki drogowe lub pewne awarie mogą zdarzyć się o każdej godzinie – zarówno w ciągu dnia jak i nocy, dlatego też laweta w Szczecinie całodobowo oferuje holowanie pojazdów, a także pozostałe usługi na okrągło.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY