LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nietypowe formy pomocy – usługi

Nasza firma posiada wiele atutów, które pozwalają nam mianować się jedną z najlepszych takich firm w stolicy Wielkopolski, a także jej okolicy. Do naszych największych zalet należy z pewnością profesjonalne podejście, a także odpowiednie wyposażenie i zaplecze techniczne. Dodatkowo, nasza firma oferująca usługi lawetą w Szczecinie to oferta przedsiębiorstwa o dużym doświadczeniu, która zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników.

 

Dlaczego to właśnie my jesteśmy najlepsi? Przede wszystkim oferujemy swoim klientom bardzo szeroki zakres usług, a dodatkowo do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można między innymi transportowanie pojazdów na terenie kraju i Europy, a także:

  • Naprawy na drodze
  • Dowóz paliwa w konkretne miejsce
  • Holowanie samochodów
  • Sprawne usuwanie awarii

skontaktuj się »

Każdego dnia dochodzi do mniej lub bardziej poważnych wypadków drogowych, dlatego usługi holowania czy ewentualnych napraw są dość popularne. Mieszkańcy Poznania i okolicy mogą spać spokojnie, gdyż zawsze mogą liczyć na usługi lawetą w Szczecinie i okolicach 24h na dobę. Nasza firma działa całodobowo co oznacza, że bez względu na godzinę i porę dnia czy nocy jesteśmy w stanie pomóc każdemu kto takiej pomocy potrzebuje. 

 

 

Nietypowe formy pomocy – usługi

 

 

Zawsze staramy się docierać na miejsce zdarzenia w jak najkrótszym czasie, dlatego też wybierając telefon po lawetę w Szczecinie, klienci mogą mieć pewność, że wszelkie skutki awarii czy wypadków zostaną usunięte sprawnie i skutecznie. Naszym celem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i wyeliminowanie wszelkich napotkanych problemów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 1

Co ważne, laweta w Szczecinie dostępna jest całodobowo i czeka na Wasze zgłoszenia.

Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć możecie Państwo zarówno te bardziej standardowe jak na przykład holowanie uszkodzonych pojazdów, ale także bardziej nietypowe czego przykładem może być dowóz paliwa lub pomoc w odpaleniu auta. Zdarzyć może się bowiem, że zapomnicie zatankować paliwa do baku lub po prostu wybierzecie zły rodzaj paliwa – wtedy nasza natychmiastowa pomoc jest nieoceniona.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY