LawetaSzczecin.pl

Laweta Szczecin i Okolice 24h

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
519 173 017

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo ze Szczecina

Jedną z usług, która ma przyjemność oferować nasza firma jest laweta na terenie Szczecina i umożliwiana dzięki niej opcja transportu pojazdów. Ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów proponujemy nie tylko transport samochodów czy innych pojazdów na terenie kraju, ale także Europy. Nasza firma od lat zajmuje się świadczeniem usług w zakresie transportowania pojazdów, dlatego też możemy poszczycić się w tym temacie dużym doświadczeniem i wprawą. Stąd też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a także zawsze zachowujemy rozwagę i przestrzegamy zasad bezpieczeństwa.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

 

 

skontaktuj się »

Gdzie działamy? – zakres usługi transportowe

 

Tak naprawdę nie wyznaczamy sobie żadnych granic, dlatego też jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych klientów. Stąd też obszar naszych działań nie ogranicza się jedynie do terenu Polski, ale umożliwiamy także Państwu skorzystanie z usług transportu na terenie krajów zagranicznych. W przypadku chęci sprowadzenia samochodu z Niemiec czy Holandii wystarczy wybrać telefon do lawety w Szczecinie, by już po krótkim czasie móc ustalać szczegóły z jednym z naszych wykwalifikowanych pracowników.

 

 

Laweta całodobowo w Szczecinie - bezpieczny transport

 

 

Każdy z naszych pracowników, który zajmuje się transportowaniem samochodów zarówno w kraju jak i zagranicą doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa. Dodatkowo nasi kierowcy to osoby doskonale znające topografię danego obszaru, dlatego całodobowe usługi lawetą w Szczecinie to gwarancja, że każdy transport pojazdów odbywa się bezpiecznie i sprawnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 4

Transport samochodów nowych oraz uszkodzonych

Zajmujemy się transportem pojazdów nowych jak i uszkodzonych, dlatego też korzystając z usług naszej firmy można zorganizować w bardzo prosty sposób sprowadzenie z zagranicy zakupionego samochodu czy też przewiezienie uszkodzonego na terenie innego kraju auta. Zdarza się bowiem, że wyprawa samochodowa do danego kraju skończyć może się wypadkiem, a auto nie nadaje się do dalszej trasy. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi laweta dostępna 24h w Szczecinie. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego i zgodnego z prawem transportu każdego pojazdu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY